Güvenli Alışveriş

Karadeniz Dış Ticaret, Mühlen Ofis Makineleri; Kullanıcının alış veriş güvenliğini maximum seviyeye taşımaktadır. Ödeme yöntemlerimizden; kapıda ödeme ve banka havalesi seçenekleri, tamamen kullanıcıya ait olup, zaten herhangi bir kredi kartı güvenliği gerektirmemektedir. Kredi kartı güvenliğini sağlamak için aşağıda verilen hizmetler sıralanmaktadır.

Gizlilik

Mühlen Ofis Makineleri, internet sitemize kayıt etmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizi saklamayı ve 3.kişilere vermemeyi taahüt etmektedir.

Kredi Kartı Güvenliği

Karadeniz Dış Ticaret, kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde güvenliğinizi maximum derecede tutmaktadır. Bunun için en gelişmiş yazılımları ve en güvenli sunucuları kullanmaktadır.

SSL Güvenlik setifikası

Mühlen Ofis Makineleri,  Kredi kartı ile alışverişlerinizde SSL güvenlik sertifikasını etkinleştirir ve kredi kartı bilgilerinizi şirketimiz dahil olmak üzere 3.kişiler görmemektedir. Bunun sonucu olarak kullanıcıya maksimum güvenli alış veriş sağlanmış olur.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik

3 Boutlu Güvenlik online alış verişin güvenliğini sağlamak amacı ile kredi kartı kuruluşlarının geliştirdiği bir sistemdir. Sitem; online alış veriş esnasında, kullanıcının cep telefonuna alışverişi tamamlaması için şifre göndermesi sonucu gerçekleşir. Bu uygulama visa card için "verified by visa", Mastercard için olanı ise "securecode" adı verilir.