Şartlar ve Kullanım Koşulları

Bu site, karadeniz dış ticaret'e ait olan mühlen ofis makineleri ne ait olup, yine aynı şirket tarafından işletilmektedir.

1 Sunulan Hizmetler

Karadeniz dış ticaret ve mühlen para sayma makineleri, bu web sitesini ticari amaçlı kullanmaktadır ve karadeniz dış ticaret bu internet sitesinin işleyişini durdurma veya kısıtlama hakkını kendinde saklı tutar ve internet sitesinin veya içeriklerinden herhangi birisinin kalıcılığı, kesintisizliği veya değiştirilmemiş geçerliliği için yükümlülük kabul etmez.

2 Kullanım Kapsamı

İnternet sitesinde bulunan tüm içerik ve bilgiler (bunlarla sınırlı olmamak üzere, metin, müzik, ses, fotoğraf, grafik, resim, video, veri toplama, dijital yükleme ve yazılımlar) Karadeniz Dış Ticarete ait olup telif hakları kanunlarıyla korunmaktadır. Bu içerik ve bilgilerin yalnızca ticari olmayan, kişisel kullanımlar için görüntülenmesine ve indirilmesine izin verilmektedir. Bu içerik ve bilgiler hiçbir biçimde değiştirilemez, uyarlama yapılamaz, çoğaltılamaz, genel kullanıma açık görüntülenemez, dağıtılamaz, kamusal ya da ticari amaçlar için kullanılamaz. İnternet sitesinde bulunan içerik ve bilgilerin yukarıda izin verildiğinden farklı biçimde kullanılmak istenilmesi durumunda, ilgili telif hakkı ya da lisans sahibinin ön onayı alınmalıdır. Ziyaretçi internet sitesinin bölümlerini kişisel kullanımı için yazdırabilir. Kullanıcı yukarıda belirtilen maddenin ihlali sonucu ortaya çıkacak herhangi bir dava, talep, kayıp ya da zararı Karadeniz Dış Ticaret'e bağlı şirketlere tazmin etmeyi kabul etmiş sayılır.